Yggdrasil Candyfinity: najsłodszy slot tygodnia!

Yggdrasil zaspokoił słodkie pragnienie SlotBeats, aby zdobyć ostatnią nagrodę tygodnia, ponieważ ich najnowsza wersja, Candyfinity, ekscytuje hiszpańskich graczy niektórymi funkcjami przełączania bębnów.

Słodki tytuł automatu wykorzystuje planszę 6 × 3 bębnów z 46 656 sposobami na wygraną, dając maksymalną wygraną do 38 837-krotności stawki gracza. Podczas gdy każda wygrana jest zwiększana przez możliwość uzyskania większej liczby wygranych poprzez zmianę bębnów, gra wykorzystuje wysoką zmienność z RTP na poziomie 96%.

Stuart McCarthy, dyrektor ds. produktów i programów w Yggdrasil, skomentował: „Niektórzy mówią, że zbyt dużo słodyczy szkodzi, ale nie w tym przypadku!

„Candyfinity to kolejny zwycięski automat od kreatywnych umysłów w Yggdrasil, który ma świetne funkcje i mechanikę, taką jak seria wygranych, dzięki czemu ta nowa gra jest lukratywna”.

W trakcie gry zwycięskie kombinacje powodują, że bębny przesuwają się o jeden rząd w prawo przed obróceniem pierwszego bębna, aby odsłonić nowe symbole i zwiększyć potencjał wygranej już udanego obrotu.

Za każdym razem, gdy pojawi się ta funkcja, pierwszy bęben będzie zawierał dodatkowy symbol, aby umieścić więcej symboli na planszy, maksymalnie do sześciu symboli na bęben.

W grze mogą również pojawić się symbole Wild Candy, zastępując wszystkie symbole z wyjątkiem bonusowego scattera.

Ponadto zapakowany w prezent bonus scatter aktywuje sześć, osiem, 10 lub 12 darmowych obrotów, jeśli w jednym obrocie pojawią się odpowiednio trzy, cztery, pięć lub sześć symboli scatter.

Po pojawieniu się sześciu wygrywających serii tego typu, do kolejnych wygrywających serii zostanie zastosowany mnożnik x2. Mnożnik ten wzrośnie również o jeden za każdym razem, gdy tak się stanie.

Podczas tych serii symbole bonusowe kumulują się, zwiększając prawdopodobieństwo uruchomienia trybu darmowych obrotów.

Po aktywacji darmowych obrotów gracze mają możliwość rozegrania przydzielonych darmowych obrotów, aby uzyskać więcej.

Aby to zrobić, gracze muszą umieścić znacznik obrotów na zielonym obszarze koła. Przegrana w tej grze spowoduje powrót gracza do gry głównej z pustymi rękami.

Jeśli czytelnicy chcieliby sami doświadczyć Candyfinity, mogą kliknąć tutaj, aby przejść do oficjalnej strony Yggdrasil.