Warunki korzystania ze strony internetowej

Prosimy o uważne przeczytanie niniejszych warunków przed rozpoczęciem korzystania ze strony internetowej.

Korzystając z tej strony oświadczasz, że masz ukończone 18 lat i zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli nie zgadzasz się z naszymi warunkami lub nie jesteś jeszcze pełnoletni, aby grać w gry hazardowe, musisz ograniczyć swój dostęp do naszej strony.

Informacje o prawach autorskich

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki, filmy i dokumenty audialne oraz nazwa domeny i układ strony internetowej podlegają prawu autorskiemu w Polsce. Nieautoryzowane wykorzystanie wyżej wymienionych czynników zakazuje prawo karne i cywilne. Zawartość strony lub całe strony internetowe nie mogą być kopiowane, modyfikowane, edytowane, fałszowane lub ponownie publikowane bez naszej wyraźnej zgody. Loga marek i osób trzecich są używane na naszej stronie internetowej wyłącznie w celach ilustracyjnych.Disclaimer: Pseudonim autora tej strony jest pseudonimem osoby wirtualnej. Jakiekolwiek podobieństwo lub zbieg okoliczności z danymi prawdziwych osób jest jedynie i wyłącznie przypadkowe. Redakcja portalu nie ma na celu naruszać Prywatność realnych osób, ani negatywnie wpływać na honor i godność tych osób. Nie zamierzamy również oszukiwać naszych klientów i nie korzystamy z ich zaufania.W przypadku jakichkolwiek sytuacji konfliktowych prosimy o kontakt z naszą redakcją.Portal mojapamiatka nie organizuje, a także nie prowadzi działalności hazardowej.

Wszystkie prawa zastrzeżone:

Wszystkie informacje opublikowane na tej stronie zostały dokładnie sprawdzone. Nie ponosimy odpowiedzialności za aktualność i poprawność poszczególnych treści. Strona mojapamiatka.pl nie jest operatorem gier hazardowych, a jedynie portalem informacyjnym o aktualnych ofertach branży kasyn online. Więc wszystkie propozycje mogą ulec zmianie. Nie ponosimy również odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, utratę danych, wirusy, złośliwe oprogramowanie lub oprogramowanie szpiegowskie, które mogą wystąpić w wyniku wykorzystania dostarczonych informacji lub korzystania ze stron internetowych osób trzecich. Korzystając z naszej strony internetowej, użytkownik przyjmuje do wiadomości, że korzysta ze strony na własne ryzyko i własną odpowiedzialność.

Odpowiedzialność za zamieszczone linki:

Niniejsza strona zawiera linki do stron internetowych osób trzecich. Więc, nie ponosimy odpowiedzialności i nie mamy wpływu na zawartość tych stron. W momencie tworzenia linku nie było wykryto żadnych naruszeń prawa. Regularnie sprawdzamy wszystkie linki zewnętrzne, ale nie możemy zagwarantować swoim użytkownikom, że informacja zawarta na stronach trzecich pozostanie bez zmian. W przypadku naruszenia praw, niezwłocznie usuniemy odpowiednie linki. Twoim obowiązkiem jest zapoznanie się z regulaminem każdej strony kasyna przed założeniem konta.

Na naszej stronie internetowej korzystamy z plików cookies, aby móc analizować zachowania naszych czytelników i odpowiednio poprawiać zawartość strony. Cookies to pliki tekstowe, które generują anonimowe informacje o zachowaniu odwiedzających. Zawiera informację o liczbie odsłon strony internetowej, o czasie lub regionie odwiedzin strony, typach przeglądarek itp.