Informacje o stronie

Sfera hazardu jest ostatnio u szczytu popularności. Mimo to jakość niektórych kasyn online jest nadal na niskim poziomie. W związku z tym zawsze istnieje ryzyko, że damy się nabrać na sztuczki oszustów: brak możliwości wypłaty wygranych lub zablokowanie konta. Pojawienie się zasobów tworzonych przez zwykłych entuzjastów ma na celu wyeliminowanie oszustw w dziedzinie hazardu. Jedną z takich stron jest „mojapamiatka.pl„.

Co oferuje Mojapamiatka

Wszyscy pracownicy naszego działu są szczerymi pasjonatami hazardu, więc dokładnie wiedzą, jak najlepiej analizować i na co zwracać szczególną uwagę. Rozważmy główne kryteria, które są podkreślane podczas badań.

 1. Nowe strony. Ostatnio coraz częściej pojawiają się nowe kasyna online, które aktywnie przyciągają użytkowników. Nasi pracownicy zawsze śledzą aktualizacje na rynku gier hazardowych, więc gdy tylko pojawi się nowy interesujący zasób, rozpoczynają się prace analityczne. 
 2. Porównanie. Po przeanalizowaniu nowa strona jest porównywana z tymi zasobami, które mają dobrą reputację i wysoką ocenę w naszym systemie. Podkreślane są zalety i wady, wyciągane są szczegółowe wnioski. 
 3. Zysk. Zysk – jeden z głównych powodów, dla których ludzie wolą hazard. Czasami przeważają reklamy nie do końca uczciwych zasobów, więc wielu niedoświadczonych graczy wpada w sieć oszustów. Nasi pracownicy wyszukują i analizują projekty, które często mają średni zysk dla gracza, ale przynoszą go regularnie.

Korzystając z publikacji na naszej stronie, gracz znacznie zmniejsza ryzyko utraty pieniędzy zainwestowanych w nieuczciwym kasynie. Ponieważ celem naszego zespołu jest pomoc w znalezieniu wysokiej jakości kasyna, nauczenie graczy, jak grać odpowiedzialnie i z zyskiem.

Jak przebiega proces redakcyjny

Nasza strona należy do kategorii zasobów, które rzetelnie relacjonują wydarzenia z branży hazardowej. Korzystając z naszych publikacji, czytelnik otrzymuje następujące rodzaje informacji:

 • najnowszy;
 • wiarygodne;
 • przedstawione prostym i zrozumiałym językiem.

Jakie kategorie graczy mogą korzystać z naszych treści? Artykuły są odpowiednie dla absolutnie każdego, od początkujących po ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Rozważmy preferowane zasady tworzenia treści.

 1. Zaufanie. Staramy się zdobywać zaufanie naszych czytelników wyłącznie przydatnymi i rzetelnymi informacjami. Dlatego wśród naszych pracowników można znaleźć: dziennikarzy, copywriterów, doświadczonych gebmlerów i analityków. Chcemy być niezależną publikacją, która zapewnia bezstronną, obiektywną ocenę.
 2. Standardy jakości. Napisanie jednego artykułu to praca całego zespołu. Eksperci wyszukują i analizują witryny, dziennikarze i copywriterzy tworzą treści, które są doprowadzane do idealnego stanu przez redaktora. Przed publikacją jest on sprawdzany i dopracowywany przez redaktora naczelnego. Rezultatem jest artykuł, który jest interesujący i zrozumiały dla wszystkich kategorii czytelników. 
 3. Aktualizacja treści. Opublikowanie artykułu i zapomnienie o nim nie dotyczy nas. Po opublikowaniu tekstu pracownicy stale monitorują aktualność informacji, które są często aktualizowane. Gdy tylko zmienią się warunki lub pojawią się nowe wymagania, redaktorzy natychmiast wprowadzają zmiany w tekście.

Zespół jest dumny z pracy, którą wykonuje każdego dnia. Główną różnicą w stosunku do naszych konkurentów jest to, że nigdy się tym nie nudzimy. Jesteśmy wielkimi fanami hazardu, stale badamy tę sferę i doskonalimy się w niej.

Tworzenie treści

Tworzenie wysokiej jakości treści nie jest łatwe. Jednak w ciągu kilku lat pracy zespół znalazł algorytm, który pozwala tworzyć angażujące i przydatne artykuły. Rozważmy punkty, które są podstawowe dla tworzenia treści.

 1. Analityka. Ponieważ nasi czytelnicy to wszechstronni ludzie, którzy szukają czegoś innego w kasynie online, musimy uwzględnić wszystkie niuanse kasyna. Dotyczy to nie tylko ważnych parametrów, takich jak bonusy, metody płatności czy liczba gier, ale także projektu strony, układu menu, obecności lub braku aplikacji mobilnej. Naszym priorytetem jest wzięcie wszystkiego pod uwagę w celu dostarczenia czytelnikowi kompletnych informacji. 
 2. Plan zawartości. Być może zauważyłeś, że niektóre z naszych artykułów są zbudowane na podobnej zasadzie, mają jasną strukturę. To nie tylko ułatwia pracę copywriterów, ale także sprawia, że tekst jest łatwy do czytania. Możesz po prostu przejść do sekcji, która jest najbardziej interesująca. 
 3. Styl pisania. Po opracowaniu struktury dokumentu, copywriterzy przystępują do tworzenia treści. Zdając sobie sprawę, że artykuł jest przeznaczony dla różnych kategorii czytelników, starają się nie używać trudnych konstrukcji w zdaniach, mówić o złożonych terminach prostymi i zrozumiałymi słowami. Materiał jest przedstawiony zwięźle, bez zbędnych, bezużytecznych informacji.
 4. Publikacja i aktualizacja. Po zredagowaniu artykuł jest publikowany, a jego aktualność jest stale utrzymywana. Oznacza to, że gdy tylko pojawią się zmiany w danym temacie, zespół dokonuje edycji, ułatwiając życie czytelnikom. Wystarczy śledzić naszą stronę internetową, aby być na bieżąco na wielu platformach.

Przestrzeganie omówionych powyżej kryteriów skutkuje wysokiej jakości artykułami, które są zrozumiałe dla każdego. Jest to najlepsza opcja, która odpowiada nam i czytelnikom.

Jak aktualizowana jest zawartość

Kasyna online to witryny, w których zawartość stale się zmienia. Dlatego praca nie kończy się nawet po opublikowaniu artykułu. Ważną uwagę zwraca się na następujące kategorie, o których informacje są często aktualizowane:

 • ramy czasowe dla promocji i turniejów;
 • aktualizowanie produktów (gier) i deweloperów;
 • dodawanie lub usuwanie metod płatności.

Zaktualizowane informacje na stronie internetowej nie tylko dodają trafności publikacjom, ale także poprawiają właściwości behawioralne witryny:

 • przyciąganie i zatrzymywanie odbiorców;
 • zwiększenie rankingu witryny w wyszukiwarkach;
 • zwiększenie autorytetu zasobu wśród potencjalnych czytelników.

Rozwój strony internetowej jest bezpośrednio związany z aktualizacją artykułów, które są ważne dla czytelników.

Kto jest zaangażowany i jak działa proces tworzenia artykułu?

Nie da się tworzyć wysokiej jakości treści bez zgranego zespołu. Pomimo tego, że uczestnikami projektu są osoby o różnych profesjach, udało nam się zjednoczyć w jedną całość, pełniąc przy tym wyłącznie własne funkcje:

 • dziennikarze mają doskonałą wiedzę na temat hazardu
 • copywriterzy prezentują pomysły w jasnym języku;
 • redaktorzy sprawdzają tekst i czynią go unikalnym i interesującym;
 • analitycy SEO dostosowują tekst do wyszukiwarek;
 • projektanci tworzą treści wizualne;
 • programiści ułatwiają kod, upraszczają strukturę strony.

Rozważmy zlecenie pracy, które pozwala naszemu zespołowi pracować łatwo i bez zmęczenia przez długi czas.

 1. Zadaniem ekspertów jest nie tylko zbieranie informacji, ale także ich weryfikacja i współpraca z copywriterem przy tworzeniu treści. 
 2. Informacje zebrane przez ekspertów są przetwarzane przez dziennikarzy i copywriterów. 
 3. Następnie do pracy wkracza redaktor, który doprowadza tekst do stanu idealnego, gotowego do publikacji. Zadaniem redaktora jest również aktualizacja już napisanych i opublikowanych artykułów ze względu na aktualizacje na stronach kasyn. 
 4. Jeszcze przed napisaniem artykułu analitycy SEO znajdują słowa kluczowe, na które artykuł będzie promowany w wyszukiwarkach. Ruch z każdego artykułu jest również stale monitorowany, analizowany i wprowadzane są zmiany. 
 5. Projektanci mają trudne zadanie: muszą tworzyć obrazy, które sprawią, że tekst będzie jeszcze bardziej czytelny. Wszyscy nasi pracownicy dobrze radzą sobie zarówno z grafiką wektorową, jak i rastrową. 
 6. Programiści zastanawiają się nad kodem, ułatwiają go i sprawiają, że strona ładuje się tak szybko, jak to możliwe, zarówno w wersji desktopowej, jak i na urządzeniach mobilnych. W najbliższych planach jest stworzenie osobnej aplikacji mobilnej dla wygody użytkowników.

Przyszłość projektu

Poświęcamy teraz dużo czasu na rozwój projektu. Nie możemy jednak powiedzieć, że osiągnęliśmy wszystko, co było w początkowych planach. Dlatego nadal jesteśmy bardzo optymistycznie nastawieni do przyszłości i chcemy podzielić się z publicznością tym, co może się wkrótce zmienić.

 1. Możliwe zwiększenie zespołu. Ponieważ każdego dnia pojawia się coraz więcej kasyn online, obecny zespół nie jest w stanie nadążyć za wszystkim. Dlatego teraz przyglądamy się projektom, które wyróżniają się na tle innych. Jednocześnie rozumiemy, że niektóre z potencjalnie udanych witryn długo czekają na swoją kolej, aż trafią w ręce naszych ekspertów. Dlatego w najbliższej przyszłości zamierzamy zwiększyć liczbę naszych pracowników. 
 2. Liczba czytelników. Pomimo ciężkiej pracy, oczekujemy większego zwrotu od czytelników. Być może jest to spowodowane zmianą algorytmu wyszukiwania nowych publikacji przez wyszukiwarki. Nie możemy jednak pozostawić tego problemu bez opieki. Jeśli wcześniej promowaliśmy własne treści wyłącznie za darmo, teraz dochodzimy do wniosku, że potrzebujemy inwestycji. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, są duże nadzieje, że nasz zasób wejdzie do pierwszej piątki wyszukiwarek.
 3. Informacje zwrotne. Na początkowym etapie, kiedy nie mieliśmy stałych czytelników, zaniedbaliśmy ten ważny parametr. Teraz, gdy publiczność rośnie, przestępstwem będzie ignorowanie jej pragnień. Dlatego w najbliższych planach jest zapis o ścisłej współpracy z czytelnikami. Nie wiemy jeszcze jak go zrealizować. Być może zrobimy formularz opinii lub utworzymy konto w sieci społecznościowej, aby komunikować się z publicznością.

Wielkie plany? Być może, ale mamy wystarczająco dużo ambicji, siły i motywacji, aby zrealizować wszystkie kierunki. Dzięki wsparciu naszych czytelników na pewno uda nam się zrealizować wszystko, co zaplanowaliśmy!