Slot Mega Joker recenzja 2023

⚡️ SlotMega Joker
🎰 RTP96.21%
🏆 OprogramowanieNetEnt
💲 Darmowe spinyTak
🎲 Linie wygrywające5 bębnów, 10 linii wygrywających

Zainspirowana klasycznymi grami slotowymi, firma Net Entertainment wprowadziła 1 października 2013 r. nową grę online, znacznie bardziej realistyczną niż jej starsi koledzy, którą jest nie kto inny jak słynny Mega Joker. Jest to wirtualna gra slotowa o tematyce owocowej. Net Entertainment wykorzystuje klasyczne, ale kolorowe symbole, takie jak cytryny, dzwonki, arbuzy, skrzynie skarbów i wizerunek Jokera. Motyw przewodni jest bardzo kolorowy i urzekający, z tropikalną i świąteczną atmosferą. Błyskawice pojawiające się na ekranie urozmaicają rozgrywkę.

Cechy gry

Slot Mega Joker

Gra Mega Joker ma 3 bębny, 3 linie i 5 linii wypłat. Na pierwszy rzut oka Mega Joker jest prezentowany na dwóch oddzielnych ekranach. Na dolnym ekranie wyświetlany jest podstawowy tryb gry, a na górnym – tryb supermetrii.

Ta druga funkcja jest przeznaczona wyłącznie dla graczy kanadyjskich. Między innymi jest bardzo łatwy w obsłudze, więc każdy może się nim dobrze bawić.

Jak grać w Mega Jokera?

Interesującą rzeczą w trybie podstawowym jest fakt, że gracz może uruchomić dużego jackpota poprzez jednoczesne pojawienie się wszystkich 3 ikon jokera oraz pod warunkiem, że postawi wygórowaną stawkę. Z drugiej strony, tryb supermetru gwarantuje graczowi znacznie potężniejsze umiejętności. Po każdym udanym etapie, tj. po uzyskaniu jednocześnie 3 identycznych symboli, Mega Joker oferuje nowe symbole, takie jak siódemki, pomarańcze i winogrona. Dodatkowo, funkcja ta aktywuje wszystkie 5 linii wypłat po jednej stronie, a po drugiej stronie oferuje możliwość obstawiania większych nagród niż zwykle, czyli 20, 40, 100 lub 200 monet za obrót. Z zakładu o wartości 200 monet, gracz będzie mógł odebrać nagrodę w wysokości od 100 do 2000 monet, jeśli na bębnach pojawi się więcej niż jeden joker.

Co można wygrać w tej grze?

Ponieważ Mega Joker jest oparty na tradycyjnej grze slotowej, bonusy, które oferuje są nadal ograniczone, w przeciwieństwie do innych gier slotowych online, które zostały wydane w ostatnim czasie. Jednak gra w tę grę dostarcza zarówno adrenaliny, jak i wygranych. Nawet będąc grą slotową online, Mega Joker nie wymaga od gracza dokonywania prawdziwych zakładów, zwłaszcza przy użyciu prawdziwych pieniędzy na początku gry. Oprócz ogromnej nagrody oferowanej przez Mega Jokera, która może wynieść nawet 2000 monet, gra pozwala szczęśliwym graczom cieszyć się jackpotem.

Czy w Mega Jokera można grać na telefonie komórkowym?

Dzięki postępowi technologicznemu gra Mega Joker jest teraz dostępna zarówno na komputerach PC, jak i na urządzeniach mobilnych. Oznacza to, że użytkownicy zawsze będą mieli dostęp do gry, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Jedną z cech szczególnych Mega Jokera jest fakt, że można go uruchomić bez konieczności pobierania. Z pewnością gracz może doskonale grać w gry online.