Bet365 aplikacja mobilna

W dzisiejszym artykule zajmę się kwestią aplikacji mobilnej Bet365. Firma funkcjonuje w branży hazardowej od 2001 roku. Witryna online ma już ponad 80 mln zarejestrowanych użytkowników na całym świecie, którzy wybierają ją ze względu na ciekawe bonusy, różnorodne turnieje, rozbudowane portfolio gier (ponad 2000 tytułów), możliwość obstawiania różnych sportów i aplikację mobilną na Androida oraz iOS.

Aplikację mobile bet365 com można pobrać ze strony serwisu\zakładka Aplikacja Android lub z AppStore\apka na iOS. Apka jest prosta w użytkowaniu, szybko reaguje i co najważniejsze – ma takie same funkcje, co strona internetowa.

W dzisiejszym tekście opisałem, jak pobrać i zainstalować najnowszą wersję Bet365, wskazałem jej największe plusy i oczywiście minusy, pokrótce omówiłem systemy płatności, umieściłem instrukcję, jak zasilić saldo depozytowe i jak wypłacić z niego środki oraz wskazałem etapy rejestracji nowego konta użytkownika. 

Najważniejsze w aplikacji mobilnej

Bet365 aplikacja mobilna

Strona internetowa klubu została zaprojektowana z wykorzystaniem technologii RWD, co znaczy, że dopasowuje się do rozmiaru i rozdzielczości ekranu komórki, na którym jest uruchamiana bez utraty jakości obrazu. Jeżeli więc chcesz grać w serwisie na urządzeniu mobilnym, to możesz skorzystać ze strony mobilnej albo pobrać apkę. Poniżej znajdziesz opis danych technicznych 365 bet app: 

AndroidiOS
Do pobrania na smartfony i tablety
Wersja: 9.0 i wzwyż
Rozmiar: 19,1 MB
Języki: Polski, Angielski
Do pobrania na iPhone, iPad
Wersja: 14.0 i wzwyż
Rozmiar: 38,5 MB
Języki: 19 języków, w tym język polski

Aplikacja na Androida

Bet365 app na Androida można pobrać z oficjalnej strony klubu. Pamiętaj, że można ją zainstalować na smartfon\tablet z Androidem w wersji min. 9.0. Jeżeli masz starszą wersję Androida, to będziesz mógł korzystać jedynie ze strony mobilnej. Apka jest łatwa w użytkowaniu, możemy w niej wykonywać wszystkie czynności, jakie wykonujemy na stronie klubu – m.in. zasilić saldo depozytowe, sprawdzić stan obrotu bonusem, skorzystać z różnych narzędzi odpowiedzialnej gry (samowykluczenie, ustawienie limitów wpłat), zajrzeć do zapisów Polityki Prywatności itd. 

Jak pobrać i zainstalować aplikację na Androida?

Poniżej opisałem krok po kroku, jak szybko pobrać i zainstalować aplikację Bet365 na smartfon czy tablet z Androidem 9.0 i wzwyż. 

 1. Na początek musisz uruchomić stronę serwisu przez przeglądarkę smartfona czy tabletu.
 2. Następnie należy wejść w zakładkę Aplikacja i stuknąć Pobierz apk na Androida.
 3. Po pobraniu plików musisz zezwolić na instalację apki pochodzącej z nieznanych źródeł.
 4. Po zakończeniu instalacji skrót do aplikacji Bet365 pojawi się na głównym ekranie smartfona czy tabletu.

Aplikacja na iOS

Aplikację na iPhone, iPad z iOS można pobrać w sklepie App Store. Ma dobrze doszlifowany interfejs dostępny w 19 wersjach językowych, w tym w języku polskim, dzięki czemu obsługa i poruszanie się po apce jest przyjemne i intuicyjne. Poza tym zapewnia szybkie ładowanie i stabilne działanie, co szczególnie docenią klienci kasyna na żywo. Aplikacja na iPad, iPhone z iOS ma takie same funkcjonalności, co tradycyjna strona serwisu. 

Jak pobrać i zainstalować aplikację na iOS?

Aplikację na iOS mogą pobrać posiadacze iPhone, iPad z iOS w wersji 14.0 i wzwyż. Do pobrania ze sklepu App Store. 

Jak szybko i łatwo pobrać apkę na iPhone\iPad: 

 • najpierw musiałem wejść na stronę Bet365 z poziomu przeglądarki iPad; 
 • w zakładce Aplikacja stuknąłem Pobierz Aplikację na iOS, po czym zostałem przeniesiony do sklepu App Store;
 • nacisnąłem Pobierz. Po pobraniu plików stuknąłem Otwórz, po czym przeszedłem do konfiguracji i korzystania z apki. 

Bet365 aplikacja mobilna – rejestracja konta z telefonu

Tworząc przewodnik po aplikacji Bet365, nie mogłem nie opisać procesu zakładania nowego konta klienta przez aplikację. Pamiętaj, że serwis nie akceptuje graczy z Polski. 

 1. Po otworzeniu aplikacji w prawym górnym rogu stuknąłem guzik Rejestracja.
 2. Już na starcie musiałem wybrać kraj. 
 3. Następnie pojawia się formularz, w którym wpisałem dane osobowe (imię\nazwisko), datę urodzenia, numer telefonu i e-mail, adres zamieszkania.
 4. Na koniec musiałem wpisać login oraz hasło, zaakceptować wszystkie zgody, potwierdzić, że jestem osobą pełnoletnią i stuknąć Załóż konto. (Jeżeli gracz ma kod bonusowy, może go wpisać w ostatnim polu formularza). 

Podczas wypełniania formularza klienci mogą się zgodzić czy też zrezygnować z newslettera oraz ustawić kontrolę rzeczywistości. Muszą też potwierdzić numer telefonu. 

Funkcje aplikacji mobilnej

Funkcje aplikacji mobilnej

Aplikacja Bet365 na Androida oraz iOS na pewno przyda się zagorzałym fanom gier kasynowych, które nie mogą usiedzieć w jednym miejscu. Po jej pobraniu będziesz miał wszystkie funkcje serwisu na swojej komórce. 

Chcesz zlecić wypłatę środków z witryny, czy zadać pytanie agentom BOK przez telefon? Otwórz aplikację, zaloguj się do konta i wykonuj wszystkie czynności, jakie dotychczas wykonywałeś na stronie Bet365 w dowolnym miejscu i czasie na apce z poziomu smartfona\tabletu z Androidem w wersji 9.0 i wzwyż oraz iOS w wersji 14.0 i wzwyż. 

Co jeszcze można robić na apce Bet365:

 • grać we wszystkie dostępne gry w portfolio serwisu za darmo czy na pieniądze;
 • zarejestrować nowe konto użytkownika;
 • zalogować się do witryny;
 • pisać z agentami BOK posługującymi się językiem polskim na czacie live;
 • sprawdzić zapisy Regulaminu Odpowiedzialnej Gry czy Polityki Prywatności;
 • obstawiać zakłady;
 • uczestniczyć w turniejach;
 • odbierać nagrody i niespodzianki;
 • dołączyć do programu VIP i zdobywać kolejne statusy;
 • aktywować i uwalniać bonusy.

Aplikacja Bet365 jest dostępna w języku polskim, ma przyjemny i intuicyjny interfejs, który pozwala na szybki dostęp do wszystkich funkcji serwisu, takich jak np. Wszystkie Gry czy Jackpoty Dual Drop, zapewnia stabilne działanie oraz wygodną nawigację. 

Aplikacja Bet365 – wpłata depozytu i wypłata wygranej

Każdy zarejestrowany klient Bet365, który chce wygrać pieniądze i aktywować bonus powinien zasilić swoje saldo depozytowe. Min. kwota depozytu zależy od wybranego systemu płatności. Wygrałeś i chcesz wypłacić środki? Skorzystaj z Visa, MasterCard, Paysafecard, Trustly, przelew bankowy, Skrill

Jak zrobić wpłatę do Bet365 w aplikacji:

 • otwieram apkę, loguję się do konta;
 • następnie naciskam Wpłata, po czym na ekranie pojawiają się dostępne systemy płatności;
 • wybieram metodę, wpisuję kwotę, którą chcę wpłacić i stukam Wpłać. Gotowe!

Wypłata środków z serwisu:

 • po otwarciu apki loguję się do serwisu.
 • naciskam Service, w Menu klikam Wypłata;
 • wybieram metodę wypłaty, wpisuję kwotę, klikam Wypłać. Pamiętaj, że środki możesz wypłacić przez tę samą opcję bankową, za pomocą której po raz pierwszy robiłeś wpłatę. 

Ile idzie wypłata z Bet365? Wszystko zależy od tego, za pomocą jakiej metody zleciłeś wypłatę. 

Różnice między aplikacją mobilną a wersją mobilną

Tak, jak już wcześniej wspomniałem, Bet365 ma zarówno wersję mobilną, dla tych, którzy mają stare komórki\tablety, jak i aplikację mobilną. W tabeli poniżej umieściłem podstawowe różnice między tymi rozwiązaniami mobilnymi.

Aplikacja mobilna Bet365Strona mobilna Bet365
Do pobrania i zainstalowania na urządzenia mobilne z Androidem 9.0 i wzwyż oraz iOS 14 i wzwyż
Wymaga regularnych aktualizacji
Dostępna w języku polskim
Dostęp do wszystkich funkcji serwisu jednym kliknięciem
Nie wymaga pobierania oraz instalacji
Można ją uruchomić przez przeglądarkę dowolnego urządzenia niezależnie od systemu i jego wersji
Nie wymaga aktualizacji
Ma polską wersję językową
Ma takie same funkcje, co strona internetowa

Wymagania systemowe

Aplikacja Bet365 na Androida, podobnie jak wersja na iOS ma dość wyśrubowane wymagania systemowe – Android w wersji 9.0 i wzwyż oraz iOS w wersji 14.0 i wzwyż, więc nie każdy posiadacz smartfona\tabletu będzie mógł z niej korzystać. Jeżeli masz smartfon ze starszą wersją Androida czy iOS, to możesz korzystać z wersji mobilnej Bet365, która ma takie same funkcje, co strona internetowa klubu. 

AndroidiOS
wersja 9, 10, 11, 12, 13
smartfony i tablety różnych marek, m.in. Huawei, Xiaomi, Samsung, Realme
pamięć RAM – 500 MB
wersja 14, 15, 16, 17
iPhone 6S i wszystkie nowsze, iPad Air 2, iPad Mini 4, iPad Pro, iPad 2017 i nowsze
pamięć RAM: 500 MB

Plusy i minusy aplikacji mobilnej

Aplikacja Bet365, jak każde inne oprogramowanie ma zarówno mocne, jak i słabe strony. Do największych jej walorów zaliczamy łatwość użytkowania oraz pełną funkcjonalność. Wśród minusów najczęściej się wymienia zbyt wyśrubowane wymagania sprzętowe. 

Plusy i minusy
darmowado pobrania na Androida oraz iO
jest pełnym odbiciem strony internetowej Bet365
łatwa nawigacja po aplikacji
dostępna w języku polskim
nie ma dedykowanej premiidość wyśrubowane wymagania systemowe

Opinie i podsumowanie

Aplikacja mobilna Bet365 ma świetne opinie, których jest pod dostatkiem w sieci. Niemal na każdym forum tematycznym gracze wychwalają tę aplikację. Czemu zawdzięcza swoją popularność? Prostej obsłudze, prostemu interfejsowi, wysokiej jakości, live streaming, łatwemu dostępowi do kolekcji gier Bet365. Apkę można pobrać ze strony serwisu (na Androida) i ze sklepu App Store (na iOS). 

FAQs

📱Czy wszystkie ustawienia kasyna są zapisywane w aplikacji?

Tak. Wszystkie ustawienia i opcje są automatycznie zapisywane w apce Bet365.

📱Czy muszę ponownie się rejestrować się w aplikacji?

Nie. Jeżeli masz konto w serwisie Bet365, nie musisz zakładać nowego konta w aplikacji. Należy po prostu się zalogować do konta przez apkę.

📱Czy mogę wpłacać i wypłacać pieniądze w aplikacji?

Tak. W aplikacji znajdziesz takie same systemy płatności, co na stronie internetowej Bet365. Po zalogowaniu się do konta przez apkę możesz zasilić konto i zlecić wypłatę środków z witryny.