Współpraca między Stakelogic i Paddy Power Betfair

Sieć dystrybucji automatów online Stakelogic rozszerzyła się dzięki partnerstwu z Paddy Power Betfair w Wielkiej Brytanii.

W ramach umowy klienci Paddy Power i Betfair będą mogli grać w gry z portfolio klasycznych i nowoczesnych automatów wideo Stakelogic, w tym w gry takie jak Money Track, Treasures of Ra, Spartans vs Zombies Megaways, Greedy Fox i niedawno uruchomiony Money Track 2.

Stakelogic i Paddy Power Betfair

„To jedna z naszych najważniejszych dotychczasowych integracji. Paddy Power Betfair nie trzeba przedstawiać i jest jednym z największych operatorów w branży”, powiedziała Olga Baella, dyrektor handlowy w Stakelogic. „Fakt, że nasze gry są teraz dostępne dla tak znanych marek, jest świadectwem jakości naszych klasycznych i wideo slotów, a także dowodem na to, że cieszą się one dużym zainteresowaniem na ważnych rynkach, takich jak Wielka Brytania. Nie możemy się doczekać, aż gracze Paddy Power i Betfair po raz pierwszy doświadczą dreszczyku emocji, ekscytacji i zabawy, które wbudowaliśmy w każdą z naszych gier”.

Klasyczny segment slotów Stakelogic łączy tradycyjne motywy automatów owocowych z dzikimi symbolami, mnożnikami i darmowymi spinami. Tymczasem kolekcja nowoczesnych automatów wideo studia „łączy oszałamiającą grafikę, hałaśliwe dźwięki i duże bonusy, aby wywołać przypływ adrenaliny, gdy rośnie potencjał mega wygranych”.

Obejmują one również funkcje takie jak Super Stake i Spin to Win. Super Stake pozwala graczom „podwoić zakład, aby zwiększyć swoje szanse na wygranie bonusu”, podczas gdy Spin to Win łączy RNG i rozgrywkę z krupierem na żywo, gdy gracze kręcą kołem ruletki na żywo, aby zdobyć nagrody.