Spinomenal uruchamia zawartość z NetBet

Spinomenal, wiodący twórca treści iGaming, nadal rozszerza swój regionalny zasięg w Europie o nowe i potężne gry.

Najnowszym krokiem jest partnerstwo dostawcy z NetBet, znaną marką we Włoszech i poza nimi, umożliwiając operatorom korzystanie z wyjątkowych gier, które można szybko wdrożyć i zaspokoić gusta graczy na różnych rynkach.

NetBet jest obecnie licencjonowany i upoważniony do działania w Niemczech, Rumunii, Grecji, Wielkiej Brytanii i jurysdykcjach licencjonowanych przez Malta Gaming Authority. Jeśli chodzi o gry na żywo, z których mogą korzystać gracze, istnieje wiele opcji.

NetBet przedstawi swojej publiczności takie tytuły jak Athena’s Glory, Book of Demi Gods 2, Demi Gods 2, Fairytale Beauties i, co nie mniej ważne, Majestic King, wśród kilku godnych uwagi opcji.

Partnerstwo spotkało się z silną aprobatą obu partnerów. Dyrektor generalny Spinomenal Lior Schwartz powiedział, że jego firma jest bardzo podekscytowana współpracą z NetBet i jest bardzo zadowolona z możliwości rozpoczęcia współpracy z operatorem.

NetBet otrzymuje treści od świetnego dostawcy

„Pozycja NetBet na wielu regulowanych rynkach oznacza, że możemy zaoferować nasze portfolio gier jeszcze większej liczbie graczy” – powiedział Schwartz.

Claudia Djordjevici z NetBet była równie podekscytowana partnerstwem, mówiąc, że jej firma zawsze była zaangażowana w zabezpieczanie treści z uznanych platform gier i pomaganie graczom w uzyskaniu szerokiej gamy doświadczeń.

NetBet był ostatnio często w wiadomościach, ponieważ firma aktywnie rozszerza swoją bibliotekę i wprowadza na pokład jednych z najlepszych dostawców iGaming. Przed partnerstwem ze Spinomenal, NetBet zawarł podobne sojusze z Swintt i RAW iGaming.

W obu przypadkach operator z zadowoleniem przyjął możliwość znacznego wzmocnienia własnej biblioteki. Spinomenal rozwija się również dzięki dostawcom zakładającym sklepy w Grecji, a w ostatnich miesiącach rozwija się dzięki takim markom jak Betshop.