Proste jak proste: Coral sponsoruje Manor House Stables Michaela Owena

Nowe partnerstwo sprawi, że marka Coral pojawi się na odzieży i koniach Manor House, nawet jeśli deszcz sprawi, że powierzchnia będzie mokra.

Proste jak proste: Coral sponsoruje Manor House Stables Michaela Owena

Coral ujawnił, że zgodził się sponsorować byłego napastnika Liverpoolu i Realu Madryt Michaela Owena w stajni Manor House Horse Stables w Cheshire.

Umowa gwarantuje, że Coral zapewni klientom wgląd w konie Owena podczas wszystkich głównych spotkań na płaskim terenie, informując graczy na bieżąco za pomocą regularnego bloga.

Zespół Manor House Stables będzie teraz miał również odzież marki Coral, a konie będą również nosić tę nazwę na torze. Chociaż nie wiadomo jeszcze, czy będą one miały również slogan inspirowany Owenem, taki jak: „Konie w dzisiejszych czasach często muszą używać swoich nóg” lub „Koń nie dał dżokejowi innego wyboru, jak tylko rozważyć swoje opcje”.

Simon Clare z Coral powiedział o umowie: „Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z Manor House Stables, w ramach której zostaliśmy sponsorem stajni Hugo i jego zespołu, co z kolei da nam możliwość dostarczania ekskluzywnych treści naszym klientom.

„Pasja i zaangażowanie Michaela w ten sport dorównuje naszej, a ponadto cieszymy się, że nasz najnowszy koń z Coral Racing Club będzie trenowany w Manor House Stables”.

Tymczasem właściciel Manor House Stables, Michael Owen, powiedział: „To ogromnie ekscytujące mieć Coral jako sponsora stoczniowego Manor House Stables. Jak stwierdził Simon Clare, pasja i zaangażowanie Coral w sport wyścigów konnych są bardzo podobne do naszych własnych i jestem pewien, że partnerstwo będzie zarówno udane, jak i przyjemne dla wszystkich zaangażowanych”.

Miejmy nadzieję, że konie Owena pozostaną w wyścigu…