Incentive Games łączy siły z bet365, aby uruchomić darmową grę o wyścigach konnych

Gracze będą mieli szansę wygrać nagrody poprzez prawidłowe odgadnięcie, które sześć koni wygra w nowej darmowej grze o nazwie 6 Horses Challenge.

We współpracy z wieloletnim partnerem bet365, Incentive Games uruchomiło nową darmową grę wyścigową dla Royal Ascot, 6 Horses Challenge.

Rozgrywka jest prosta, a gracze po prostu wybierają sześć koni, które ich zdaniem wygrają w danym dniu lub w ciągu tygodnia.

Jeśli gracz poprawnie wytypuje cztery z sześciu koni, wygrywa część z puli nagród wynoszącej 10 000 GBP (12 800 USD).

W przypadku pięciu poprawnych wyborów pula nagród wynosi 25 000 GBP, a jeśli gracz poprawnie odgadnie wszystkie sześć koni, może uzyskać dostęp do puli nagród w wysokości do 100 000 GBP.

John Gordon, CEO i współzałożyciel Incentive Games, powiedział: „Ta gra znacznie wyprzedza konkurencję – to prawdziwy mistrz w swojej kategorii.

„Cieszymy się, że możemy ponownie współpracować z naszymi przyjaciółmi z bet365 i nadal dostarczać ulubione gry dla najbardziej lubianej marki hazardowej na świecie”.

Inne gry od Incentive Games zawierają podobną rozgrywkę w podobnym stylu, z tytułami wydanymi na wydarzenia takie jak Mistrzostwa Świata FIFA i gry na zamówienie wyłącznie dla platformy bet365.

Rzecznik bet365 powiedział: „Po sukcesie 6 Scores Challenge, 4 Scores, Goals Giveaway i Free4All, jesteśmy zachwyceni mogąc zaoferować naszym klientom darmową grę wyścigów konnych”.

„6 Horses Challenge uzupełni nasz istniejący wybór wyścigów konnych i zwiększy emocje związane z wyścigami. Życzymy wszystkim graczom powodzenia w typowaniu!”

W innych wiadomościach dotyczących Royal Ascot wielu bukmacherów ogłosiło, że przekaże zyski z wyścigu na cele charytatywne, a łączna kwota osiągnie 1,2 miliona funtów w 2021 roku.