Slot Mucha Mayana recenzja 2024

⚡️ SlotMucha Mayana
🎰 RTP96.40%
🏆 OprogramowanieQuickspin
💲 Darmowe spinyTak
🎲 Linie wypłat273

Quickspin’s Mayana to mezoamerykański slot wideo o wysokiej wariancji, który oferuje 27 do 243 sposobów na wygraną. Najwyższa nagroda pieniężna, którą można wygrać to nieprogresywny jackpot w wysokości 162 monet (750x stawka).

Jeśli jesteś low rollerem, możesz zagrać w tę grę, ale pamiętaj, że może ona rozerwać Twój budżet na kawałki. Jeśli jesteś high rollerem, usiądź wygodnie, zrelaksuj się i posłuchaj co mamy do powiedzenia. W grę można grać na telefonach komórkowych i komputerach stacjonarnych od 25 pensów do 100 funtów za spin, a także w trybie darmowym.

Głównym atutem Mayana jest funkcja Re-spin z rozszerzającą się siatką 3×3. Daje ona graczom wiele sposobów na zwiększenie ich wygranych z mnożnikami zaczynającymi się od 1x do niewiarygodnych 20x! Szczególnie interesujący jest tryb bonusowy 'Mucha Mayana’, który jest uruchamiany losowo i zwiększa mnożniki wygranych do 20x.

Slot Mucha Mayana

Jeśli szukasz slotu z animacjami wizualnymi lub mnóstwem gier bonusowych, to lepiej zajmij się tym gdzie indziej. Za każdy zwycięski symbol, który się pojawi, siatka rozszerza się, oferując dodatkowy re-spin. Możesz mieć wiele wygranych w krótkim czasie, a jeśli trafisz 3 wygrane z rzędu, funkcja Mucha Mayana zostanie odtworzona.

Slot jest osadzony w lesie Majów z 4 różnokolorowymi kamieniami szlachetnymi i 4 maskami zwierząt na bębnach, możemy tylko przypuszczać, że są one (maski) panteonem bogów Majów. Symbolem, który wypłaca najwyższą nagrodę pieniężną jest czerwona maska Majów, 5 z nich podczas gry głównej przy maksymalnym zakładzie wypłaca 600 funtów. Mayana ma średni procent zwrotu dla gracza (RTP) 95,7% lub przewagę dla domu 4,3%.

Gra

Najmniejszy zakład to £0.25 aż do £100 na jeden spin. Jeśli klikniesz na przycisk 'i’, otworzy się tabela wygranych, w której znajdziesz krótki przegląd różnych symboli, mnożników i sposobu, w jaki można uruchomić tryb bonusowy Re-spins. Funkcja Auto Play to kółko znajdujące się tuż nad funkcją szybkości obrotów bębnów. Obraca ona bębnami automatycznie 10 do 1,000 dla Ciebie. Niestety nie graliśmy w tę grę prawdziwą gotówką z powodu jej niestabilności.

Zaczęliśmy grać w sloty Mayana od 10 zl za spin, ale zauważyliśmy, że wypłaty są „nieświeże”, więc przesunęliśmy je do 100 zl, 200 zl i 300 zl za spin odpowiednio. Wypłaty są o wiele lepsze na tych poziomach zakładów, czyniąc z tego slotu kwintesencję online high roller slots.

Jeśli masz pieniądze, aby grać na maksymalnej stawce, daj sobie szansę, ale przestań grać, gdy już trafisz dużą wygraną. Nawet podczas trybu darmowego doświadczyliśmy 20 suchych spinów przy górnej stawce £100 (£2,000), ale udało nam się wygrać więcej niż Euro 5,803.48. Zobaczysz, że mnożnik odpowiedzialny za dużą wygraną był 10x (patrz zrzut ekranu).

Tryb bonusowy

Mucha Mayana

Ta funkcja bonusowa jest biznesowym zakończeniem gry i jedynym. Ogólnie rzecz biorąc, wygrane podczas gry głównej są dobre dzięki 3x mnożnikowi. Bonus Mucha Mayana jest uruchamiany losowo, gdy trafisz 3 re-spiny z rzędu – mnożniki wahają się od 4x i mogą wynosić nawet 20x.

Werdykt

Mayana nie jest najbardziej rozrywkowym slotem, w jaki graliśmy. Akcja toczy się w szybkim tempie, re-spiny w połączeniu z losowym mnożnikiem wzrastają do 20x podczas bonusu Mucha Mayana. Maksymalna ilość gotówki, która może być wygrana na jednym obrocie to 750x stawka.