Slot King of slots recenzja 2024

⚡️ SlotSlot King
🎰 RTP97%
🏆 OprogramowanieNetEnt
💲 Darmowe spinyTak
🎲 Linie wypłat26

Napędzany przez oprogramowanie Net Entertainment, King of Slots jest 5-bębnowym i 26-liniowym łatwym do gry slotem wideo, którego tematem jest bogactwo i blask królewskiego życia. Na tle błękitnego morza widzianego z góry, bębny w tym slocie są ustawione na jakiejś czarnej steampunkowej maszynie, zwrot do gracza (RTP) wynosi szacowne 97%.

Gameplay

Slot King of slots

Przed wyruszeniem na bębny królewskiej gry, zaleca się ustawienie zakładu z akceptacją nominałów monet od 0,01 do 1, które można ustawić za pomocą strzałek „Coin Value”.

Monety według linii, użyj zakładki „Level”, a maksymalny zakład przez „Max Bet”. Kiedy będziesz gotowy, kliknij dwie okrągłe strzałki reprezentowane przez przycisk „Spin”, aby wprawić bębny w ruch. Aby grać bez przerwy, użyj funkcji „Autoplay”.

Dzikie symbole

Niebieski klejnot jest symbolem jokera i może zastąpić wszystkie symbole z wyjątkiem symbolu rozproszonego, który jest reprezentowany przez 3 fioletowe klejnoty. 5 lub więcej fioletowych klejnotów uruchomi darmowe spiny.

Darmowe spiny zależą od liczby scatterów, a dzięki funkcji Sticky Win możliwe jest zdobycie więcej niż 5 scatterów. 10 spinów jest zarabianych z 5 Scatterami, 15 spinów z 6 Scatterami i 20 spinów z 7 Scatterami. 25 spinów przyznawanych jest przez 8 Scatterów, a 30 darmowych spinów można zdobyć po trafieniu od 9 do 15 Scatterów. Najlepsze jest to, że wszystkie darmowe spiny są TRIPLED!

Bonusy

Kiedy wylądujesz z wygraną na linii zakładu lub 3 lub więcej Scatterów w dowolnym miejscu, uruchomiona zostanie funkcja Sticky Win. Kiedy funkcja ta zostanie uruchomiona, wszystkie pozostałe bębny obracają się ponownie, podczas gdy symbole wygranej zostaną zatrzymane i zablokowane w miejscu. Bębny będą się obracać tak długo, jak długo będziesz miał wygrane. Będzie się to działo do momentu, gdy nie będzie już żadnych wygranych, co spowoduje zakończenie funkcji i wypłatę wszystkich wygranych.