Slot Dead or Alive recenzja 2024

⚡️ SlotDead or Alive
🎰 RTP97.261%
🏆 OprogramowanieNetEnt
💲 Darmowe spinyTak
🎲 Linie wypłat9

Platforma programowa NetEnt dostarcza kolejnego solidnego zwycięzcę z Dead of Alive, 9-liniowym, 5-bębnowym slotem wideo osadzonym w klimacie Dzikiego Zachodu, z postaciami w stylu Billy the kid, pistoletami Smith & Wesson i dużą ilością mocnej whiskey! Dzikim symbolem w tej grze jest poszukiwany plakat „Dead or Alive”, podczas gdy para pistoletów będzie scatterem. Slot ten posiada 96.80% zwrotu dla gracza (RTP) i możesz wygrać jackpot do 1500 monet.

Slot Dead or Alive

Gameplay

Zanim wyruszymy na dziki zachód i staniemy się sprytnym banitą, musimy ustawić nasze poziomy zakładów, klikając na „Bet Level”. Przycisk „Coin Value” dostosuje wielkość monet od 0,01 do 0,5. 1oc do €18, zmień liczbę linii wypłat za pomocą „Bet Lines”, a kiedy będziesz gotowy, naciśnij „Spin”, aby rozpocząć grę. Aby zagrać na maksymalnym zakładzie, użyj przycisku „Max Bet” oraz „Auto” dla nieprzerwanej gry na bębnach.

Bonusy

Zdobądź 12 darmowych spinów, gdy pojawią się co najmniej 3 scattery. Fajną cechą tej gry są lepkie jokery, które utrzymują swoją pozycję na bębnach; dzieje się tak przez resztę rundy darmowych obrotów. Zdobądź 5 dodatkowych Darmowych Spinów, gdy 1 lub więcej lepkich jokerów zostanie aktywowanych. Ponowne uruchomienie Free Spinów może nastąpić raz na sesję Free Spinów.

Możesz wygrać do 54.000 EUR z aktywowanymi darmowymi spinami, aby to osiągnąć musisz tylko zebrać lepkie jokery.