Slot Valley of the Gods recenzja 2024

⚡️ SlotValley of the Gods
🎰 RTP98.21%
🏆 OprogramowanieYggdrasil
💲 Darmowe spinyTak
🎲 Linie wypłat3125

Valley of the Gods slot to gra o średniej wariancji w tematyce starożytnego Egiptu, zasilana przez Yggdrasil, zawiera 5 bębnów, 5 rzędów i 45 do 3,125 sposobów na wygraną.

Cechą gry, która nas uderza jest jej dźwięk, jest on dość hipnotyzujący i byłby świetnym dodatkiem do każdego filmu o Indianie Jonesie. Kiedy słyszysz go po raz pierwszy, po prostu chcesz spakować swoje torby, aby odwiedzić Egipt, aby zobaczyć majestatyczne piramidy i sfinksa.

Najmniejszy zakład, który można postawić zaczyna się od 25 pensów do 125 funtów na obrót, czy to na telefonach komórkowych czy komputerach stacjonarnych. Jeśli jesteś na to gotowy, czekają na Ciebie bogactwa starożytnego Egiptu. Najwyższy nieprogresywny jackpot, który może zostać wygrany to około 1,500x Twoja stawka.

Kolejne wygrane można zdobyć wraz z 2x mnożnikami i dodatkowymi życiami (Re-spins), które mogą zaowocować mnóstwem darmowych spinów. Po obu stronach ekranu zobaczysz 'Niebieski’ i 'Czerwony’ mnożnik z skarabeuszami – niebieski mnożnik jest zwiększony, podczas gdy czerwony daje więcej żyć. Bogowie starożytnego Egiptu; Horus i Anubis przyznają re-spiny i mnożniki za każdym razem, gdy się pojawią.

Slot Valley of the Gods

Grafika gry Valley of the Gods jest dobrze przemyślana, co dodatkowo uzupełnia nie tak nowatorski temat. Symbole na bębnach to hieroglify, Bastet (bogini kotów), Anubis (bóg zmarłych), Horus i Tutanchamon (król chłopców).

Grobowiec tego ostatniego został odkryty przez Howarda Cartera w 1903 roku. Symbolami, które wypłacają najwyższe nagrody pieniężne w wysokości 20x Twój zakład liniowy są Horus i Anubis. RTP (return to player percentage) slotu wynosi 96.2%. Mnóstwo wygranych, ale są one zazwyczaj małe, z dziwnymi dużymi wygranymi pomiędzy nimi.

Gra

Gdy już zdecydowałeś się na kwotę i kasyno online, w którym chcesz zagrać w Valley of the Gods, nadszedł czas na wpłatę. Jeśli zaakceptujesz bonus darmowych obrotów, upewnij się, że rozumiesz drobny druk. Gracze, którzy planują grać przez długie sesje mogą skorzystać z narzędzia Auto Play, które automatycznie obraca bębny za Ciebie.

Rundy bonusu

Re-spiny

Funkcja re-spinów jest odtwarzana, kiedy trafisz zwycięskie combo, pozycje z skarabeuszami na nich są niszczone, co zwiększa Twoje szanse na wygraną. Kilka wygranych za jednym razem skutkuje wygraną w wysokości 3,125. Jeśli wyczyścisz cały zestaw bębnów, zainicjowana zostanie funkcja zbierania skarabeuszy, złote skarabeusze staną się czerwone lub niebieskie, otrzymasz dodatkowe życie i mnożnik 2x. Za każde 5 zebranych skarabeuszy otrzymasz jedno życie, jeśli Twoje życie się skończy, otrzymasz również re-spiny.

Mnożnik wygranych

Mnożnik wygranej zaczyna się od 2x, który zwiększa się o 1x za każde zebrane niebieskie skarabeusze. Zwróć uwagę na orb po lewej stronie ekranu. Największy mnożnik, jaki udało nam się zdobyć w trybie darmowym, to 3x, co przełożyło się na wygraną w wysokości £76.50 (patrz zrzut ekranu).

Werdykt

Valley of the Gods dobrze radzi sobie z podstawami. Co więcej, nie jest to gra z przesadną oprawą wizualną, a zamiast tego skupia się na stronie wypłaty, co zawsze jest dobrą rzeczą.

Sztuczka polega na tym, aby trafić kilka wygranych po kolei, co uruchamia funkcje Win Multiplier (Niebieski) i Extra Lives (Czerwony). Naprawdę podobała nam się gra Valley of the Gods, jest to jeden z lepszych slotów o tematyce starożytnego Egiptu, w który graliśmy przez jakiś czas i który może wypłacić aż 1,500x stawkę.