Slot Game of Thrones recenzja 2024

Grając na slocie Game of Thrones wygrywasz lub obracasz – nie ma środka. W grudniu 2014 roku Microgaming – gigantyczny dostawca oprogramowania uruchomił slot GOT zarówno na platformy desktopowe jak i mobilne. Slot ten oparty jest na hitowym serialu HBO, stworzonym przez George’a R.R. Martina, który zdołał urzec i zszokować fanów na całym świecie. Program trzyma fanów na haczyku i szaleje na punkcie najnowszych odcinków, więc możemy sobie wyobrazić trudność w powstrzymaniu ekscytacji premierą video slotu.

Zabawne fakty o automacie Game of Thrones:

  • Opracowany przez wiodącego producenta oprogramowania iGaming – Microgaming;
  • Wydany 2 warianty w grudniu 2014 roku – 15 i 243 linie wypłat;
  • Układ bębnów to standardowe 5 na 3;
  • Kompatybilny zarówno dla komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych;
  • Slot Machine posiada tryb Autoplay.

O slocie Game of Thrones

Ten slot ma 2 wersje – 15 linii wypłat i 243 sposoby na wygraną i jest tematycznie związany z mapą Westeros i Essos za Wąskim Morzem. Oba warianty slotu posiadają dokładnie taki sam interfejs z wyjątkowo znanymi symbolami, dzikimi i bonusami scatter. Istnieją tylko niewielkie różnice pomiędzy 15 i 243 liniami wypłat. Ten slot fantasy łatwo staje się ulubionym dzięki zgrabnemu, ale podstawowemu projektowi, który zawiera natychmiast rozpoznawalne sygnety domu, żelazny tron i smocze jaja.

Gra na automacie Game of Thrones

Slot Game of Thrones recenzja

Ten wyjątkowo tematyczny slot online przenosi graczy do królestwa GOT z jego znajomymi symbolami i funkcjami. Różne symbole mają swoją własną, znaczącą wartość.

Darmowe spiny uruchamiane przez Żelazny Tron dają możliwość wyboru. Bonusy darmowych spinów to:

  • House Baratheon: 5x mnożnik, 8 darmowych spinów i 3 ułożone w stos symbole Baratheona.
  • House Lannister: 4x mnożnik, 10 darmowych obrotów, 4 ułożone w stos symbole Lannistera.
  • House Stark: 3x mnożnik, 14 darmowych obrotów, 5 ułożonych w stos symboli Stark.
  • House Targaryen: 2x mnożnik, 8 darmowych obrotów, 6 ułożonych symboli Targaryen.

Dom Baratheon jest z pewnością najbardziej opłacalny, jednak przy takim wyborze również trudno jest wygrać. Wybór Lannistera daje raczej większe szanse na wygraną – Lannister zawsze przecież spłaca swoje długi. Dom Stark to honorowy wybór, który może okazać się korzystny. Targaryenowie mogą podbijać ogniem i krwią, ale są mniejsze wygrane przy wyborze tego domu.

Informacja o automacie do gry Game of Thrones
Warianty linii wypłat15 linii243 linii
DeweloperMicrogamingMicrogaming
WydanyGrudzień, 2014 r.Grudzień, 2014 r.
RTP96.4%95%
ZmiennośćŚredniŚredni
Max. Wygrana (gotówka)75,000121,000
Min. Zakład – Maks. Zakład00.15 – 15.000.30 – 6.00
Layout5*35*3
Kompatybilny z urządzeniami mobilnymiTakTak

Grafika i dźwięk

Automat GOT to bardzo podstawowy typ slotów online. Grafika jest dość prosta, ale zawiera wszystkie symbole znaków towarowych, które są natychmiast rozpoznawalne dla fanów serialu. Są to główne domy Westeros, każdy z własnym bonusem darmowych obrotów, Żelazny Tron, smocze jajo Danaerys i symbol Gry o Tron. Nie ma żadnych postaci zawartych w tym slocie, co jest szkodą, ponieważ dodałoby to więcej emocji. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę, że postacie giną jak muchy w serialu, gracze slotów mogą mieć mieszane uczucia na widok postaci na bębnach, więc może to być mimo wszystko dobra rzecz.

Jakość dźwięku w tym slocie jest całkiem dobra, a główny temat gra przez całą grę. Możesz mieć dość ciągłego słuchania go, lub możesz być podekscytowany słysząc znajomą muzykę. Ponieważ seria ma wyjątkową ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Ramina Djawadiego, byłoby miło mieć większą różnorodność muzyki, aby przedstawić ikoniczne dźwięki i muzykę.

RTP i wariancja

Zarówno gra slotowa z 15 liniami wypłat, jak i z 243 liniami wypłat ma świetny wskaźnik zwrotu dla gracza. Gra z 15 liniami wypłat ma RTP na poziomie 96,4%, a gra z 243 liniami wypłat ma RTP na poziomie 95%. Zmienność jest średnia, więc nie ma tak wysokiego ryzyka podczas gry, co z perspektywy czasu może być rozczarowujące z powodu braku progresywnego jackpota. Jednak gra jest dość zróżnicowana dzięki funkcjom bonusowym, takim jak układające się jokery, symbol rozproszenia Żelaznego Tronu i losowe nagrody, takie jak darmowe spiny i nagroda pieniężna w postaci smoczego jaja. Wreszcie, w tej grze slotowej fantasy jest wbudowana funkcja gamble. Wystarczy wybrać Kruka, Białego Wędrowca, Wilka i Smoka, wybrać głowę lub ogon monety Valar Morghulis. Jeśli wybierzesz poprawnie i wygrasz, Twoje pieniądze zostaną skutecznie podwojone.

Bonusy i symbole

Symbole są standardowe dla całej serii. Są to J, Q, K, A oraz symbole najpotężniejszych domów Westeros: Baratheonów, Lannisterów, Starków i Targaryenów. Inne specjalne symbole obejmują logo Game of Thrones jako ułożone jokery, dające graczom jedne z największych wygranych. Symbolem rozproszonym jest Żelazny Tron. Zdobycie go uruchamia darmowe spiny, które musisz wybrać spośród różnych wielkich domów. Jeśli natkniesz się na smocze jaja, otrzymasz dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości od 2x do 5x Twojego zakładu.